Média

 • , 5 plus 2

  Seženeme peníze pro náš kraj a zastavíme jeho další chátrání!

  Kandidát hnutí ANO 2011 na hejtmana Pardubického kraje Martin Kolovratník společně se svými kolegy s údivem sledují, jaké negativní zprávy neustále přicházejí z úst krajských politiků. „Pokud kolegové nedokážou sehnat peníze například na opravy už tak dost rozbitých a chatrných silnic, je to manažerské selhání a voliči by měli zvážit jejich setrvání v čele kraje,“ říká.

 • Krajská kampaň zahájena

  ODSTARTOVÁNO - Hnutí ANO 2011 zahájilo ostrou část volební kampaně. Chce vyhrát podzimní volby a převzít zodpovědnost za vedení Pardubického kraje

 • Máme plán na okamžité zlepšení služeb v krajském zdravotnictví, zkvalitnění péče o pacienty a navíc krajský rodičovský příspěvek pro rodiny!

  Kandidát na hejtmana Pardubického kraje za hnutí ANO 2011 Martin Kolovratník ve svém aktuálním vyjádření poděkoval všem lékařům, zdravotníkům a nemocničnímu personálu za jejich neuvěřitelnou práci, nejen v posledních náročných měsících. Zároveň představil návrhy na zlepšení služeb a péče o pacienty v krajském zdravotnictví. Hnutí ANO 2011 také v případě úspěchu v krajských volbách a změně vlády v Pardubickém kraji prosazuje krajský rodičovský příspěvek ve výši 1.000,- Kč pro rodiče všech…

 • Přírodu a zdraví si musíme chránit, jinak ztratíme to nejcennější, co máme

  Poslanec a kandidát ANO na hejtmana Pardubického kraje Martin Kolovratník považuje zdraví obyvatel a životní prostředí za zásadní pro spokojený a šťastný život občanů. „Tato oblast byla dlouhodobě přehlížena. Chci jí proto věnovat náležitou pozornost, kterou si zaslouží,“ říká. Společně se starostou Chrudimi Františkem Pilným a Robertem Klčo nabízejí cestu, kterou bychom se měli vydat.

 • Vyjádření k zákonodárné iniciativě Pardubického kraje

  Tohle nejde nazvat jinak, než že se předvolební „boj“ už rozhořel naplno. Jinak to totiž nelze napsat. Vedení Pardubického kraje v čele s hejtmanem Martinem Netolickým včera přišlo s vlastní zákonodárnou iniciativou, ve které požaduje po státu „pětistovku“ za každého obyvatele kraje jako kompenzaci za výpadek v příjmech.